Pedagogai

 

 

Eil. Nr.

Vardas, Pavardė

Išsilavinimas

Kvalifikacinės kategorijos

Pareigybė

Stažas

Dirba grupėje

1.

Janina

Pivoraitė

Aukštesnysis

(Vilniaus

ped. m-kla.)

Auklėtoja metodininkė

Auklėtoja

34 m.

„Pelėdžiukų“

2.

Rėda Pacevičienė

Aukštesnysis

(Panevėžio ped.

m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

22 m.

„Nykštukų“

„Pelėdžiukų“

3.

Inga Bundonienė

Aukštesnysis

(Marijam-polės ped.

m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

25 m.

„Nykštukų“

4.

Violeta Pašukonienė

Aukštasis

(Šiaulių pedagoginis institutas)

Vyresnioji auklėtoja

Priešmok. ugdymo pedagogė

37 m.

„Kiškiukų“

5.

Daiva Brusokienė

Aukštasis

(Vilniaus pedagoginis universitetas)

Auklėtoja metodininkė

Priešmok. ugdymo pedagogė

25 m.

„Kiškiukų“

6.

Edita Abračinskienė

Aukštesnysis

(Marijam-polės ped.

m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

38 m.

„Liūtukų“

7.

Rūta Preišegalavičiūtė

Aukštasis

(Klaipėdos universitetas)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

19 m.

„Liūtukų“

 8.

Dalia Mockevičienė

Aukštesnysis

(Marijam-polės ped.

m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

14 m.

„Saulučių“

9.

Vida Stepšienė

Aukštesnysis

(Marijam-polės ped. m-kla)

Auklėtoja

Auklėtoja

2 m.

„Saulučių“

10.

Violeta Hokušaitė

Aukštasis

(Šiaulių pedagoginis institutas)

Auklėtoja metodininkė

Priešmok. ugdymo pedagogė

40 m.

„Ežiukų“

„Meškiukų“

11.

Jolita Saulevičienė

Aukštasis

(Kauno kolegija)

Auklėtoja metodininkė

Priešmok. ugdymo pedagogė

27 m.

„Ežiukų“

12.

Aistė Guobė

Aukštasis

(Kauno kolegija)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

5 m.

„Drugelių“

13.

Inga Čiučiunkevičiūtė

Aukštasis

(Kauno kolegija)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

7 m.

„Viščiukų“

14.

Ingrida Rutkauskienė

Aukštasis

(Kauno kolegija)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

8 m.

„Bitučių“

15.

Laura Gudelevičiūtė

Aukštasis

(Šiaulių universitetas)

Auklėtoja

Auklėtoja

2 m.

„Bitučių“

16.

Daiva Songailienė

Aukštesnysis

(Panevėžio ped. m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

32 m.

 „Meškiukų“

17.

Žydrūnė Mackevičienė

Aukštasis

(Kauno kolegija)

Auklėtoja

Auklėtoja

2 m.

„Boružėlių“

18.

Dalia Jankauskienė

Aukštesnysis

(Marijam-polės ped. m-kla)

Vyresnioji auklėtoja

Auklėtoja

43 m.

„Boružėlių“

19.

Ilona Paulauskienė

Aukštasis

(Šiaulių pedagoginis institutas)

Logopedė metodininkė

Logopedė

31 m.

Pagal poreikį

20.

Violeta Lukauskienė

Aukštasis

(Vytauto Didžiojo universitetas)

IV kategorija

Psichologė

8 m.

Pagal poreikį

21.

Ingrida Nadieždinienė

Aukštasis

(Vytauto Didžiojo universitetas)

IV kategorija

Psichologė

5 m.

Pagal poreikį

22.

Edita

Kreizienė

Aukštasis

(Vilniaus pedagoginis universitetas)

Mokytoja metodininkė

Meninio ugdymo mokytoja 

26 m.

Pagal poreikį

23.

Reda Kizaitė

Aukštasis

(Vytauto Didžiojo universitetas)

Mokytoja

Muzikos mokytoja

2 m.

Visos grupės

24.

Audra Čekanauskienė

Aukštasis (Lietuvos kūno kultūros akademija)

Mokytoja

Neformaliojo ugdymo kūno kultūros mokytoja

5 m.

Pagal poreikį